poniedziałek, 9 marca 2015

♦Choroba♦

Hej kochani! ♥

Z góry chcę przeprosić sama od siebie za to, że nie dodawałyśmy postów, każdy ma małe chwile zwątpienia, dobrze o tym wiecie, jestem pewna, że na pewno TY, który/a to czytasz tak miałeś/aś!
Ale nie przedłużając, przejdę do postu!
Tak na prawdę ten post nie jest konkretny, tzn. nie tyczy się jakiejś recenzji czy outficie itd. Jest ogólny, raz na jakiś czas takie posty będą się z mojej strony tutaj pojawiać :)
U mnie tak na prawdę nic ciekawego, pełna mieszanka, dziwne uczucie, dlatego też może to zwątpienie. Każdy z was w życiu wie jak jest ciężko, nawet mając te głupie 14 lat, większość z was powie, że to jeszcze wiek szczenięcy, też tak uważam, uważam się jeszcze za kogoś znacznie młodszego, ale to nie znaczy, że w tym wieku nie ma problemów. Nie będę dokładnie mówić jakie mam problemy, bo to raczej prywatna sprawa, ale powiem, że zawsze na końcu pojawi się to światełko nadziei, które albo okaże się prawdą, albo nie.
Ale nie przedłużając o problemach, są też inne rzeczy np. głupia choroba, jak nosi sam tytuł. Nikt z nas nie lubi być chorym, zwłaszcza mając grypę, ale też są małe plusy takiej choroby, np. Człowiek może przez te dni leżenia w łóżku odpocząć sobie od rzeczywistości i zastanowić się nad paroma rzeczami. To jest na prawdę super sprawa, bo czasami nie nadążamy nad tym co się dzieje i chwila spoczynku każdemu jest potrzebna :)
W tych dniach 'spoczynku' zdążyłam też porobić sobie parę zdjęć, oczywiście nie wszystkie są z tych dni choroby, bo czasami było tak, że nie mogłam się podnieść z łóżka :)


A niżej pokażę wam taką totalną mieszankę :)

Więc tak! To już koniec dzisiejszego postu! A wy, macie takie chwile wspomnienia? Do następnego postu, pa! ♥ 

3 komentarze:

 1. Też jestem chora!
  Dzisiaj zostałam w domu i jutro idę do lekarza.
  Możliwe że odstanę skierowanie do szpitala.
  Trzymaj się.
  Obserwuję i liczę na to samo.
  http://zuziksworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :)

  Obserwujemy?
  Pozdrawiam :*
  http://crazy-tusiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia, mnie choroba też dopadła ;)
  Obserwuje i zapraszam do mnie.
  palosdela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń